Hizmetler

Web Yazılım

blank

İnternette tüzel kişiliğe sahip kişilerin veya şirketlerin tanıtımına yönelik internet tarayıcılarını tanıtmak için tasarlanmış özel tasarımlara web yazılımı denir. Bu tasarımlar, tarayıcıların okuyabilmesi için HTML dilinde çevrilir ve düzenlenir. Tarayıcılar HTML kodlarını tanır ve bu tasarımları görsel web sayfalarına dönüştürür. İnternette ürün pazarlaması, eğitimi ve para toplama faaliyetlerine olanak sağlayan yazılımlar tek bir sayfadan veya binlerce sayfadan oluşabilir. Yazılımın kullanım amacına bağlı olarak nasıl değişeceği önemlidir. Dünyada en çok kullanıcıya sahip olan web yazılımı Facebook, Yahoo, Twitter gibi sosyal medya yazılımlarıdır.

Günümüzde internet kullanımının yaşamın tüm alanlarına önemli etkileri nedeniyle, hemen hemen tüm planlama, alışveriş ve arkadaşların günlük yaşam tartışmaları internette yer almaya başlamıştır. Özellikle ticari dünyada rekabet koşulları internette şekillenmiştir. Bu bağlamda, ticarette söz sahibi olmak ve pazar payını genişletmek için internet pazarlaması zorunlu hale gelmiştir. Bee Medya web yazılım pazarındaki hizmetleri ile ticaret sektörüne hakim olan internet dünyasına kapı açarak işletmelerin tanıtımında önemli rol oynayacak web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Geleneksel pahalı tanıtım hizmetlerinden farklı olarak, yeni dünyalarla mümkün olan en kısa sürede en uygun fiyatlarla iletişim kurmanızı sağlar.

Web siteleri, kişisel popülerliğin saflaştırılmasından ticaretin küreselleşmesine kadar çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde Bee Medya arama motoru optimizasyonu, web sitesi tarama, sosyal medya yönetim hizmetleri, e-ticaret sistemlerinin oluşturulması ve yönetimi gibi hizmetler sunmaktadır. Özel web yazılımı, mobil uygulamalar, içerik üretimi ve danışmanlığı, istenilen hedeflere göre düzenlenen yazılım, teknolojinin gelişimini takip etmeyi ve ticari faaliyetlerde gerçekçi bir pazar analizi yapmayı mümkün kılmaktadır. Ticari şirketler için, çok kısa sürede girmeyi hayal bile edemedikleri pazarlara erişim sağlayarak ürünlerin pazarlanmasında önemli sonuçların elde edilmesini sağlar.

Bir cevap yazın