Hizmetler

Google Ads (AdWords) Yönetimi

blank

Hedeflerinize uyan Google Ads Reklamcılık stratejileri ile ajansımızın sizin için en iyi Google Ads stratejilerini belirlemesine, maliyetlerinizi en aza indirmesine ve karlılığınızı en üst düzeye çıkarmasına izin verin!

Bee Medya Google Ads’de size neler sunabilir?

Google Arama Ağı Reklamları

Google arama sonuçlarında yerinizi alarak ürün veya hizmetinizi arayarak, Google arama ağında arama yaparak kendinizi bulabilirsiniz. Google Ads Arama Ağı Reklamlarıyla, rakiplerinizden her zaman bir adım öndesiniz. Google Ads Arama Ağı Reklamları, performans ve hacim açısından en etkili dijital pazarlama kanallarından biridir.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Hedef kitlenize Google Görüntülü Reklam Ağı’na kayıtlı web sitelerinden ulaşabilirsiniz. Uygun görsel reklamlar ve reklam metinleriyle potansiyel müşterilerinizin önünde her zaman olabilirsiniz. Google Görüntülü Reklam Ağı, dijital pazarlama ekosistemindeki en büyük reklam ağlarından biridir.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan ziyaretçilerinizi Google Yeniden Pazarlama ile yeniden hedefleyebilirsiniz. Google Yeniden Pazarlama ile reklamlarınızın dönüşüm oranlarını artırabilir ve reklamlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Google Alışveriş Reklamları

Alışveriş reklamları ve Google Arama sonuçları, e-ticaret sitenizdeki ürün resimlerini, fiyatları içerir ve müşterileriniz size daha kolay ulaşabilir.

YouTube Reklamları

Google Arama Motoru’ndan sonra en çok kullanılan sosyal mecra olan YouTube aracılığıyla videolarınızı kitlenize en uygun şekilde göndererek marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Gmail Reklamları

Gmail reklamlarıyla, hedef kitlenize Gmail’deki en uygun reklamlarla ulaşabilirsiniz. Kitlenize tüm kanallardan ulaşın ve hedeflerinizi kaçırmayın!

Mobil Uygulama Reklamları

Google Ads’in yardımıyla, mobil cihazların her yıl önem kazandığı yeni mobil öncelikli dünyamızda bulunan mobil uygulamalarınızın, müşterilerin yaşam boyu değerini artırabilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın